Bluzka z nadrukowanymi liśćmi

0
1113

Bluzy z laserowymi nadrukami są modną formą odzieżową już od kilku ładnych lat. Metoda wydruku cyfrowego sprawiła, że na materiale przeznaczonym do szycia odzieży znaleźć się może dowolnie wybrany motyw. Stąd tak bogata popularność wszelkich sklepów internetowych, wręcz prześcigających się w pomysłach na bluzy i koszulki drukowane. Idealnym pomysłem na jesienną stylizację może być np.

Bluza z nadrukowanymi liśćmi. Nadruk zajmować może całą jej powierzchnię, łącznie z rękawami, przodem i tyłem. Jakie spodnie możemy dobrać do takiego typu bluzy? Sprawdzą się wszystkie spodnie utrzymane także w kolorystce jesiennej, a więc odcienie zgniłej zieleni, a mówiąc ładniej – khaki, do tego pomarańcze oraz czerwienie. Nie można też zapomnieć o wygodnej i ciepłej kurtce na wczesną jesień.

Może być to lekko ocieplana bomberka w kolorze brązowym i z nadrukowanymi plakietkami firmowymi, dzięki czemu stylizacja nabierze nieco więcej słonecznego koloru. Bluzy drukowane laserowo są doskonałym prezentem na każdą niemal okazję.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala19/domains/zycieinspiruje.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here