Świąteczne dekoracje do domu

Witajcie Kochani!

Jeszcze tylko 9 dni dzieli nas od głośnego śpiewania kolęd, łamania się opłatkiem i obdarowywania najbliższych świątecznymi prezentami. Kilka dni temu zdałam sobię sprawę, że Święta tuż tuż, a ja nadal jestem w rozsypce - prezenty pod choinkę skompletowane tylko w połowie, kartki nie zostały jeszcze wysłane (!), a lista moich świątecznych wypieków wciąż skromna.
Dzisiaj już mogę śmiało powiedzieć, że pomysły na wypieki zostały spisane, prezenty dokupione, a kartki z życzeniami wysłane, uff! Wciąż jednak szukam pomysłu na świąteczne dekoracje do domu, które wprowadzą mnie i moją rodzinę w niepowatrzalny, magiczny klimat nie rujnując przy tym domowego budżetu :)Za rok Święta Bożego Narodzenia będziemy obchodzić już na swoim, w związku z tym, w tym roku postanowiłam nie wydawać fortuny na świąteczne dekoracje, które za rok mogą zupełnie nie pasować do nowego wystroju.

W tym roku nie możemy pozwolić sobie na okazałą, żywą choinkę (żaluję bardzo!), dlatego z ogromnym zainteresowaniem przyglądam się domowym pomysłom na świąteczne lampiony, świeczniki i stroiki, które choć trochę zrekompensują brak pachnącej choinki. Oto kilka inspirujących faworytów, na których zamierzam się wzorować w tym roku:
To tylko namiastka inspiracji, które znalazłam w sieci na www.pinterest.com
Internet pęka w szwach od pomysłów DIY - zrób to sam - które niekoniecznie wymagają o nas wybitnego talentu i fachu w rękach. 
Pozbieram jeszcze kilka nowych pomysłów i w weekend zabiorę się za tworzenie pięknych dekoracji. Jeśli okaże się, że nie mam dwóch lewych rąk do takiej zabawy, chętnie podzielę się z Wami efektami swojej pracy na Instagramie (klik!klik!) lub Facebooku (klik!klik!) :)

Jeśli macie ochotę posmakować przedświątecznych wypieków w formie cynamonowych różyczek, zapraszam do mojego ostatniego wpisu, w którym częstuję aromatycznymi cynamonkami z ciasta drożdżowego (klik!klik!). Dajcie się skusić! :)


A jak się mają Wasze przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia?
Jesteście zwolennikami robienia własnych projektów, czy może zaopatrujecie się w gotowe  już dekoracje i prezenty ?


Ściskam mocno :*
/Gabriela

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć, grafik i treści. Obsługiwane przez usługę Blogger.