Czerwiec w zdjęciach (+ link party)

Witajcie Kochani,

kolejny miesiąc za nami, więc pędzę z fotograficznym podsumowaniem czerwca. 
Czerwca, który obfitował w bukiety z piwonii, smaki lata. długie spacery z Mężem i wycieczki poza miasto. 


W ubiegłym miesiącu skorzystałam z zaproszenia na pokaz mody organizowany przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.
Zaproszenie dostałam od jednej ze projektantek, która uczęszcza do tej szkoły i która przygotowała piękną suknię specjalnie na tę okazję (na zdjęciu po lewej). Zerknijcie sami jaka jest zdolna! (klik!klik!)
Cały event odbywał się w budynku Forum Przestrzenie i musze powiedzieć, że wszystko było dopracowane na tip-top. Pokaz mody uświetniły również występy artystyczne, które były wisienką na torcie.


Pewnego wieczoru wybraliśmy się z Mężem i naszym przyjacielem na spacer po Rynku Głównym. Natrafiliśmy akurat na Festiwal Zaczarowanej Piosenki, który zaczarował nas do tego stopnia, że pozostaliśmy do samego finału festiwalu :) Resztę nocy przesiedziliśmy nad Bulwarami Wiślanymi snując poważne rozmowy o życiu i planach na wakacje :p


Podsumowanie czerwca nie byłoby pełne, gdybym nie wspomniała o Euro 2016 i o żarliwym kibicowaniu naszej drużynie :) Bardzo lubię oglądać mecze piłki nożnej, dlatego takie wydarzenia jak Euro to dla mnie wielka frajda! A kibicowaliśmy różnie - to raz w domu, to znowu u znajomych lub w pubie na mieście. Za każdym razem zdzieraliśmy gardła i popijaliśmy zimne piwko, a co! :)


Na naszym czerwcowym stole brylowały głównie słodkie śniadania z truskawkami, malinami i porzeczkami w rolach głównych. Co więcej, teraz mogę śmiało i szczerze powiedzieć, że w końcu piłam wystarczająco dużo wody, a wszystko to dzięki sezonowym owocom, świeżej mięcie oraz herbatom od Five o'clock, z których przygotowywałam mrożone napoje. Czerwiec był miesiącem, który nie pozwolił mi spokojnie usiąść na tyłku - dużo się działo, przez co nie byłam w stanie publikować nowych wpisów tak często, jak dotychczas.
Mimo tego, na blogu pojawiły się nowe posty, do których zapraszam Was serdecznie jeszcze raz:


Kochani, zbliża się weekend, dlatego podsyłajcie mi swoje linki do Waszych najpopularniejszych wpisów z czerwca. Chętnie nadrobię zaległości! :*Mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze! Ściskam mocno :*
/Gabriela

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć, grafik i treści. Obsługiwane przez usługę Blogger.