Balkonowe inspiracje

Witajcie Kochani!

Majówka tuż tuż, a ja nie mogę odpędzić myśli od rześkich poranków i romantycznych wieczorów na przytulnym balkonie. Specjalnie nie myślę tu o budzącym się do życia ogrodzie przy rodzinnym domu, bo Majówkę spędzimy w tym roku w Krakowie.Ostatanio dość często przeglądam mnóstwo balkonowych inspiracji, które jeszcze bardziej potęgują moją potrzebę posiadania swojego przytulnego, miejskiego gniazdka na świeżym powietrzu.
Zerknijcie sami na moje propozycje:

romantycznieMięciutkie poduchy, futrzane dywaniki, tlące się latarnie i pachnące kwiaty - są to charakterystyczne detale romantycznych balkonów, do których mam ogromna słabość. Mogę sobie wyobrazić te długie wieczory wśród poduch i tlących sie latarenek. Lampka wina, Miłość u boku i relaks na całego!


rustykalnieBalkon w rustykalnym stylu od razu kojarzy mi się z leniwymi i słonecznymi porankami na wsi. Jest to idealne miejsce na pyszne śniadanie, gdzie kanapki z twarożkiem i gorąca kawa zbożowa są jedynie dopełnieniem :)
Dominują: biel, donice z ziołami, mini szklarenki i kolorowe kwiaty.minimalistycznieNowoczesność, luksus i przestrzeń - tym charakteryzują się minimalistyczne balkony. Osoby, które cenią sobie takie wnętrza,  w pełni mogą oddać się lenistwu na przestronnym balkonie.


w drewnieCiepły wystrój tak urządzonego balkonu tworzy bardzo przyjemną atmosferę i przytulny kącik w sam raz na odpoczynek. Kilka poduch i ciepłe światło świec na pewno skradnie niejedno serce :)I mogłabym tak tutaj mnożyć te balkonowe inspiracje, bo dzisiaj nawet z małego balkoniku można urządzić wymarzony kącik. W głowie aż dwoi i troi mi się od pomysłów, muszę jednak ochłonąć i przemyśleć sprawę :) Myślę, że już za rok będę cieszyć się balkonem z moich marzeń, a co! 

Podobają Wam się moje inspiracje? Jakie klimaty są Wam bliższe? Nowoczesny design, czy może przytulne poduchy? Koniecznie podzielcie się swoimi uwagami! 

Ściskam mocno! :*
/Gabriela


PS:  Źródło zdjęć: Pinterest

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć, grafik i treści. Obsługiwane przez usługę Blogger.