Wiosno, przybywaj! Zapowiedź wiosennego wyzwania dla blogerów

Kochani, dzisiaj rano doznałam szoku, gdy dojrzałam śnieg za oknem. Jak gdyby nigdy nic po prostu sobie tam był i dobrze się miał. Stwierdziłam, że tak dalej być nie może, dlatego czym prędzej organizuję akcję przywoływania wiosny. Dołączycie?W ubiegłym miesiącu zorganizowałam swoje pierwsze blogowe wyzwanie, w którym główną rolę grała MIŁOŚĆ. Teraz nadszedł czas na kolejnego bohatera, za którym większość z nas tęskni i wypatruje niecierpliwie za oknem. W związku z tym serdecznie zachęcam Was do wzięcia udziału w kolejnym blogowym wyzwaniu inspirowanym WIOSNĄ, które startuje już za tydzień!
Domyślam się, że większość z Was zaplanowała sobie wpisy na najbliższe dni lub tygodnie, dlatego też wyzwanie wiosenne będzie trwało prawie 4 tygodnie, w których to możecie zamieścić maksymalnie 3 wpisy odpowiadające tematom i datom poniżej:

Temat rzeka. Może jest lista rzeczy, w które chcielibyście zaopatrzyć swój dom na wiosnę? Ja sama stawiam na balkonowe ogródki (sadzonki, nowalijki, zestaw wypoczynkowy na balkon). A może chcecie odświeżyć swoją zimową zapewne garderobę? Podzielcie się swoimi pomysłami oraz wiosenną wish-listą. Zainspirujcie innych!

Do tematu trzeba podejść bardzo indywidualnie. Większości z Was serce może kojarzyć się z miłością - bardzo proszę! :) jeżeli nie miłość - to co Was wprowadza w wiosenną atmosferę? Może krokusy nieśmiało przebijające się przez zieloną trawę, a może ćwierkające wesoło ptaki za oknem? Piszcie śmiało!

O tak, oczekuję od Was wiosennych wariacji kulinarnych, które kojarzą Wam się z grzejącym słoneczkiem, zieloną trawą i kwiatami. Brzmi wiosennie? I o to chodzi :)Regulamin:

* w wyzwaniu może wziąć udział każdy, kto aktywnie prowadzi bloga
* podczas trwania wyzwania publikujecie na swoim blogu wpisy odpowiadające tematom na wybrany dzień, a linki do tych postów zamieszczacie pod moim wpisem odpowiadającym danemu tematowi
link dodacie po kliknięciu w ADD YOUR LINK, który będzie widoczny pod moim postem tematycznym.
* możecie nadrobić z zaległym wpisem, dopóki nie zapoczątkuję kolejnego - to znaczy, że wpis  o WIOŚNIE W DOMU możecie publikować od 22 do 28 marca, a WIOSNĄ W SERCU możecie się dzielić od 29 marca do 4 kwietnia.
* uczestnicy nie mają obowiązku publikowania wszystkich tekstów tematycznych. Jeżeli którykolwiek  z tematów "nie leży" uczestnikowi, można pominąć :) 
* bardzo proszę o odwiedzanie blogów pozostałych uczestników wyzwania i pozostawienia tam po sobie śladów w postaci komentarzy :) Będzie nam wszystkim bardzo miło.
* do wyzwania można dołączyć w każdej chwili - startujemy 22 marca, a zabawę zamykamy 12 kwietnia o godzine 23:59


Będzie mi miło, jeżeli pomożecie mi zachęcić większą ilość blogerów do wzięcia udziału w przywoływaniu wiosny <3 

Daję Wam jeszcze trochę czasu na przemyślenie tematu i zebranie odpowiednich materiałów. Mam nadzieję, że dołączycie do mnie.  Jestem pewna, że wspólnymi siłami przywołamy tę upragnioną Panią Wiosnę! :)

Czy jest już ktoś chętny?
Może macie jakieś sugestie dotyczące tematów? Piszcie śmiało!

Ściskam mocno :*
/Gabriela 

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć, grafik i treści. Obsługiwane przez usługę Blogger.