Wiosna w domu, czyli część pierwsza wiosennego wyzwania

Witajcie Kochani!
Wszyscy z niecierpliowścią czekamy na wiosnę, a ta nic sobie z tego nie robi. Dlatego w ramach wiosennego wyzwania startujemy z wpisami, które mają za zadanie wywołać słoneczną i kolorową wiosnę. 
Jeżeli ominęła Was zapowiedź wyzwania, zapraszam do POPRZEDNIEGO wpisu po wiecej szczegółów.

Od dzisiaj - przez cały tydzień macie szansę pokazać innym Wasze wiosenne inspiracje, które wprowadzają Was w ten radosny okres oczekiwania na Panią Wiosnę. 
Moją pierwszą inspiracją są przytulne, pełne ziół, kawiatów i lampionów balkony (bowiem tylko na balkon mogę sobie teraz pozwolić :)
Tak cudnie zorganizowane kąty chyba najbardziej kojarzą mi się z leniwymi weekendami z książką i aromatyczną kawą na słonecznym balkonie.
źr. Pinterest

źr. Pinterest


Zostając w temacie balkonów, bardzo podobaja mi sie mini-ogródki, czy też mini-szklarnie - zarówno te stojące, jak i te wiszące na ścianie lub u sufitu. Dają namiastkę prawdziwego ogrodu, który jest moim ulubionym miejscem przy rodzinnym domu. 

źr. Pinterest

źr. Pinterest

źr. Pinterest


W tym roku zamierzam posiać więcej ziół i zasadzić więcej pomidorków koktajlowych. Nie ma to jak soczyste i słodziutkie pomidorki serwowane w wiosennych sałatkach :)

Jak już pewnie zauważyliście - uwielbiam kwiaty. Najlepiej to te ciete, w dużym wazonie na kuchennym stole. Ostatnio jednak wpadły mi w oko sukulenty w szklanych donicach, kulach i innych takich. Takie kompozycje nadają charakteru wnętrzom, a ich dodatkowym plusem jest to, że są bardzo niewymagające w utrzymaniu. Cudo, prawda? :)

źr. Pinterest

źr. Pinterest

źr. Pinterest


Jak widzicie, ja stawiam na wiosenny balkon i mnóstwo kwiatów, które są idealną zapowiedzią  tak bardzo upragnionej i ciepłej wiosny. Tak magiczne zakątki nie mogą kojarzyć się inaczej! :) Też tak uważacie?


Teraz Wasza kolej! Czekam na linki do Waszych wpisów, na komentarze i odwiedziny u innych uczestników. Wspierajmy się i inspirujmy siebie nawzajem. W kupie siła, pamiętajcie! :)
Wiosno, przybywaj!


Ściskam ciepło :*
/Gabriela

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć, grafik i treści. Obsługiwane przez usługę Blogger.