Marzec w zdjęciach (+ link party)

Witajcie Kochani,

dzisiaj będzię inaczej - bo przedstawię Wam miniony miesiąc w zdjęciach. Sama uwielbiam tego typu wpisy, dlatego postanowiłam zapoczątkować je i u siebie. Bedzie mniej czytania, więcej oglądania, ale mam nadzieję, że taka zmiana Wam się spodoba.


No to zaczynamy spacerem po Kazimierzu, na który wybrałam się w pierwszych dniach marca. Polecam każdemu założyć wygodne buty i iść przed siebie, bez konkretnego celu i planu. U mnie sprawdza się to genialnie, bo zawsze wpadnę na miejsca i zakątki, o których pojęcia jeszcze nie miałam.


Sklep na ulicy Miodowej zatrzymał mnie na dłuższą chwilę, bowiem moje zmysły nie mogły ogarnąć atmosfery jaka w nim panowała. Świece, woski, bibeloty i inne takie... bajka!


No i duża kawa w Moment Resto Bar & Music - w sam raz na zwieńczenie wyprawy.


W marcu odwiedziłam dwa razy kino - była randka z Mężem i babski wieczór z koleżankami z pracy.
Polecam serdecznie takie wypady każdej kobiecince :)
W tym miesiącu miałam też zaszczyt wcielić się w rolę modelki i (nieśmiało bardzo!) pozować przed fotografem. Miałam piękny, rozświetlający makijaż zrobiony przez studentkę wizażu, dzięki której czułam się naprawdę wyjątkowo. Na zdjęcia wciąż czekamy ;)


Marzec obfitowal w miejskie spacery. Na jednym z nich odwiedziłam miejsce wyjęte wręcz z bajkowego świata -  stacjonarny sklep z pluszakami i maskotkami Bukowskiego. Powiem tylko tyle, że nie obeszło się bez pluszakowego zakupu :)


W marcu spędziliśmy również weekend w Londynie.Spontaniczność przede wszystkim! :)
Oto kilka zdjęć z naszego wypadu:

Wielkanoc - bardzo wyjątkowy czas, który spędzilam w rodzinnych stronach. Pysznościom nie było końca! W tym roku pokusiłam się o Wielkanocne ciasteczka, które stały się główną atrakcją najmłodszych :)
Więcej zdjęć znajdziecie na moim INSTAGRAMIE i FACEBOOKU.

Wpisy, które powstały w marcu:


Kochani, przypominam Wam o wiosennym wyzwaniu, w którym to przywołujemy wiosnę i dzielimy się linkami do swoich wiosennych wpisów (więcej informacji w linku powyżej). Zainspirujcie innych!


A teraz podzielcie się swoimi najlepiej czytanymi wpisami, które opublikowaliście w marcu. Chętnie nadrobię zaległości i zobaczę co u Was!

Ściskam mocno i pozdrawiam z Krakowa :*
/Gabriela

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć, grafik i treści. Obsługiwane przez usługę Blogger.