Kobieta - słaba płeć - a nie ma na nią mocnych

Kobieta, słaba płeć, za którą osobniki płci aż nadto silnej, bo męskiej, wykręcają swoje szyje w nienaturalny wręcz sposób.
Kobieta, słaba płeć, która - kiedy chce - potrafi pokazać taką sztuczkę, przy której nawet najbardziej zagorzały twardziel wymięka.
Kobieta, słaba płeć, która dzielniej i raźniej od mężczyzn radzi sobie z fizycznym bólem i psychicznym dyskomfortem, co niejednokrotnie udowadniano naukowo.
Kobieta, słaba płeć, która nosi pod sercem nowe życie i w bólu rodzi dzieci.

Kobieta, słaba płeć, bez której życie posiadaczy płci mocnej i prężnej byłoby: niczym.
Słaba płeć? Nigdy się pod tym nie podpiszę.Na kobietę nie ma mocnych. Gdy chce, potrafi zrobić z mężczyzną co tylko zapragnie. Chyba żartujesz?! - zaoponują faceci. No to się przekonajmy!

Nie owijając w bawełnę, śmiało stwierdzam, że facetowi do szczęścia potrzebne są właściwie 3 rzeczy:

1. sen

2. jedzonko

3. relaks

W większości przypadków, kobiety są zamieszane przynajmniej w dwa z tych punktów. Po Internetach chodzą plotki o niby istniejących instrukcjach obsługi faceta - hmm, zupełnie niepotrzebnie, bo to nieskomplikowany projekt jest :)

1. Sen, kwestia indywidualna, na którą właściwie kobiety wpływu nie mają.
Jak chce się spać, nie ma rady - trzeba dać się Płci Silnej smacznie wyspać, aby móc zadziałać na pozostałych frontach.

2. Jedzonko, sprawa ogromnej wagi!
Bez jedzenia nie ma życia - sprawa zupełnie zrozumiała. Słyszy się tu i ówdzie, że mężczyźni są świetnymi, daj Bóg!, kucharzami. Nie zaprzeczę, bo niejednokrotnie dane mi było delektować się smakołykami serwowanymi przez mężczyzn. Trzeba jednak rzucić na to realnym spojrzeniem i powiedzieć wprost - gotujących w domu mężów jest mało. Bohatersko ustępują miejsca właścicielkom płci słabej, głośno przy tym przełykając napływającą do ust ślinkę. 
Ha! I tu Cię mamy, Płcio Silna!3. Relaks, najlepiej ten w łóżku.
Tak się składa, że samemu to nie za bardzo to relaksowanie wychodzi. Płeć Słaba rośnie wtedy w siłę. Rozdaje karty całkiem świadoma tego, że to w jej rękach leży los spragnionego relaksu osobnika Płci Męskiej. To ona jest tu najcenniejszym elementem tej gry. Bez niej Płeć Silna piszczy i kwili, niczym dziecko, zupełnie jeszcze małe.
Ha! Mam Cię w garści, Płcio Prężna!

Na kobietę nie ma mocnych. Takie są fakty.
Kobieta, kiedy chce, ma faceta w garści. Nie zawsze jej się to opłaca, bo miło jest poczuć męskie ramię z troską tulące jej wątłą kibić. Przyjemnie jest też usłyszeć stanowczy tembr seksownego głosu. Ale tak naprawdę, to my, płcie zupełnie słabe, ciągniemy za sznureczki. Czy się to mężczyznom podoba, czy nie.

Więc słowo słaba możesz spokojnie wymazać ze swojego słownika, Płcio Bardzo Męska i Przez Nas Kochana :*

To co, którym sznureczkiem dzisiaj już pociągnęłyście, Kobitki?
A może nie dajecie się nabrać na nasze sztuczki, Panowie? Udowodnijcie nam to!
Komentujcie śmiało! :)

Buziaki:*
Gabriela


CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć, grafik i treści. Obsługiwane przez usługę Blogger.