od autora


Cieszę się każdym dniem i dobrym zdrowiem. Marzę, by robić to, co lubię i spełniać się przy tym zawodowo.
Jestem obserwatorem, dużo czytam, dużo rozmawiam. Lubię książki (w szczególności klasykę literatury angielskiej), interesuję się też zdrową żywnością (nie mylić z obsesją ;). Jest tyle tematów, którymi chciałabym się z kimś jeszcze podzielić.

Życie mnie rozpieszcza - mam kochającą rodzinę i lojalnych przyjaciół. Od ponad dwóch lat jestem żoną jednego z najcudowniejszych mężczyzn jakich dane mi było w życiu spotkać. Uczę się spełniać w tej nowej dla mnie roli, daje mi to niesamowitą frajdę!


Moją największą inspiracją są ludzie z pasją, którzy dzięki swojej odwadze i samozaparciu potrafią z pasji zrobić użytek – dzielą się nią, zarażają nią i dobrze się przy tym bawią. Zainspirowana i pełna optymizmu zaczęłam przygodę z blogowaniem.

Mój blog to opowieść o moich inspiracjach, radości i marzeniach. Nigdy nie prowadziłam bloga, nigdy nie pisałam dla kogoś. Teraz czas na zmiany, czas na działanie! Chcę przychodzić z pracy, spędzić czas z najbliższymi, a na koniec dnia zaparzyć kubek zielonej herbaty i pisać, czytać, marzyć i cieszyć się tym!
Bardzo chcę, by ten blog był moją odskocznią, niech będzie motywacją! Ekspertem nie jestem, i może zbyt wiele nowego nie wniosę (blogów w Internecie jest od zatrzęsienia), ale chcę mieć coś swojego, swoją przestrzeń, swój intymny świat, a co!


 ~She believed she could, so she did~
/Gabriela

CONVERSATION

2 komentarze:

 1. Wspaniały blog.
  Piękne zdjęcia, przejrzysta grafika i mądre treści:)
  Przykład bloga z prawdziwą pasją :)
  I chyba mieszkasz w Krakowie? Mam sentyment do tego miasta bo studiowałam tam 5 lat.
  A co do bloga to na pewno wsadzasz w niego nie tylko pasje , ale ogrom pracy, wiem coś o tym bo sama prowadzę bloga :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... bardzo Ci dziękuję za tak ciepłe słowa - wiele dla mnie znaczą! Odnalazłam swoją pasję, która daje mi mnóstwo frajdy. Chcę się nią podzielić z innymi, dlatego tym bardziej motywujące jest to, że to doceniasz :)
   Zapraszam serdecznie! :*

   Usuń

Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć, grafik i treści. Obsługiwane przez usługę Blogger.